Elektronická evidence tržeb

Napsal(a)
Zveřejněno v EET

 Jako partner firmy KASAFIK Vám nabízíme řešení EET bez paušálu, pro nejmenší podnikatele mobilní pokladna již od 6049,- Kč včetně DPH. S jakýmkoliv dotazem volejte na tel 777052016, nebo pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , rádi Vám zašleme nezávaznou nabídku, pomůžeme s řešením podle vašich požadavků a potřeb. 


 

1.května 2020 vstupuje v platnost 3.a 4.vlna EET, tržby budou muset evidovat ostatní činnosti, například svobodná povolání, doprava, zemědělství, řemesla a výrobní činnosti.

Před zahájením evidence tržeb musí podnikatel požádat o autentizační údaje na portále, kde si následovně zaeviduje své provozovny a vygeneruje certifikát/y. http://www.etrzby.cz/cs/pred-zahajenim-evidence-trzeb

Jako registrovaný prodejce a partner Vám nabízíme pomoc se zavedením a výběrem vhodného zařízení.

Více informací a kompletní nabídku zařízení včetně software naleznete na stránkách KASAFIK.CZ

Kompletní informace o EET naleznete na portále MFČR a Finanční správy ČR www.etrzby.cz


Výměna certifikátů

Nastalo období, kdy může končit 3-letá platnost certifikátů pro evidenci tržeb. Jakmile skončí platnost certifikátu, Vaše tržby nemohou být evidovány a vystavujete se tak riziku sankcí. Pokud budete potřebovat pomoci s ověřením platnosti, prodloužením a výměnou certifikátu ve Vašem pokladním zařízení, neváhejte nás kontaktovat telefonicky na číslo 777 052 016, nebo zašlete email na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

 

LAN System, s.r.o., U Sirkárny 250 / 1 +420 387 410 106 info(at)lansystem.cz

O nás

Firma LAN System, s.r.o. vznikla 8.února 2002 zápisem do obchodního rejstříku v Českých Budějovicích. Historie týmu ovšem sahá až do rokou 1993.

Zabýváme se komplexními službami v oblasti výpočetní techniky. Těžištěm působnosti je obor počítačových sítí spolu se všemi souvisejícími službami.

 
JoomShaper